İstek Samsung Galaxy J6 + SM-J610F-U4 Root İsteği

• Konbuyu başlatan bossturk
  • Başlangıç tarihi
B

bossturk

merhaba arkadaşlar bir çok yerde arama yaptım bulamadım android 9 root dosyasını boot.img.lz4 dosyasını Magisk dosyası ile oluşturup flashladım ama yinede magsik yüklü değil hatası alıyorum
RMM_Bypass_v3_corsicanu ve J4+J6+_oreo_forced_encryption_disabler kurdum no-verity-opt-encrypt-6.1 kurdum hiçbir şekilde yapamadım boot dosyasını yüklüyorum şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

boot dosyası boot.img.rar

PDA/AP VERSİYONU: J610FXXU4BTA1
CSC VERSİYONU : J610FOJM4BTA1

Moderatör tarafında düzenlendi:
Size magisk gerekiyorsa twrpden direkt magiski kura bilirsiniz

merhaba arkadaşlar bir çok yerde arama yaptım bulamadım android 9 root dosyasını boot.img.lz4 dosyasını Magisk dosyası ile oluşturup flashladım ama yinede magsik yüklü değil hatası alıyorum
RMM_Bypass_v3_corsicanu ve J4+J6+_oreo_forced_encryption_disabler kurdum no-verity-opt-encrypt-6.1 kurdum hiçbir şekilde yapamadım boot dosyasını yüklüyorum şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

boot dosyası boot.img.rar

PDA/AP VERSİYONU: J610FXXU4BTA1
CSC VERSİYONU : J610FOJM4BTA1
Ap yi 7z ile veya winrar ile açıp ss atarmısınız

Size magisk gerekiyorsa twrpden direkt magiski kura bilirsiniz
hata alıyorum boot.img oluşturup tar formatınada çevirdim yine aynı
Screenshot_20200319-224757.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200319-224816.jpg
    Screenshot_20200319-224816.jpg
    49.6 KB · Görüntüleme: 28
hocam inanırmısın onuda yaptım
? benimde bashima gelmishdi bu olay,bu yontemle kurmusdum.Sen format data yap daha sonra stock boot yaz telefonu twrp e al yeniden format data yap ve magisk 17 i kur yeniden bashlat wifi e bagla oem acilsin bekle biraz magisk kendisi ekrama gelecektir,gelmezse apk kur

? benimde bashima gelmishdi bu olay,bu yontemle kurmusdum.Sen format data yap daha sonra stock boot yaz telefonu twrp e al yeniden format data yap ve magisk 17 i kur yeniden bashlat wifi e bagla oem acilsin bekle biraz magisk kendisi ekrama gelecektir,gelmezse apk kur

telefondan dosya kurtaracam format sorun :( benim değil telefon içinden veri kurtarılacak

telefondan dosya kurtaracam format sorun :( benim değil telefon içinden veri kurtarılacak
Usta sen zaten timurdaki rootu yazarak risk etmishsin) Onu geciyorum formatsiz twrp nasil kurdun.Bu cihazlar encryption datali cihazlar root ve ya twrp kurmak istersen telefon kendini resetliyor

Geri
Üst Alt