Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F 7.1.1 IMEI Repair Sonrası Güncellenmiyor

Öncelikle herkese merhaba bu güzel web sayfası için site yönetimine çok teşekkür ederim. Samsung Galaxy J7 Prime 2 (SM-G611F cihazım var üzerinde android 7.1.1 var cihazım da Imeı Repair olduğu için normal samsung güncellemesini atamadım imei sorunları ortaya çıkacak diye. ben telefon tamircisi değilim elimde herhangi bir box cihazı yok size sormak istediğim ben elimdeki telefonu nasıl android 8.0 a yükseltme yapabilirim ve imei sorunu yaşamam yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Öncelikle Hoş Geldiniz Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen konu açarken veya yorum yaparken bunlara dikkat ediniz
Sorununuza Gelince cihazınıza Önceden Repair İşlemi Yapıldığı İcin 8.0 Güncelleme Almaz İsterseniz Son Sürüm Odin Aracığıyla 8.0 Yazılımı İndirir Yüklersiniz Ama Şebeke 8.0 Gelmeyecektir.. Tekrar 7.1.1 Düşürüp Pach İşlemi Yapmanız Gerekecektir Onun İcin Bekelmenizi Tavsiye Ediyorum 8.0 Imıe Repair İşlemi Yapıldığı Zaman 8.0 Yüklersiniz Cihazınıza

Son düzenleme:
Çok sağolun uyarınız için . Her şey için sağolun .

Geri
Üst Alt