Stock Rom TCL 10 SE Stock Rom Nasıl Atılır

Şu anda telefonda ımeı repair yapabilmem için bi null baseband olmaması lazımmış ama stock rom atmaya çalışırken sp flash tool ile hata veriyor nasıl atacağımı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim bootloader kilidi açık root erişimide var

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    689 KB · Görüntüleme: 17
Şu anda telefonda ımeı repair yapabilmem için bi null baseband olmaması lazımmış ama stock rom atmaya çalışırken sp flash tool ile hata veriyor nasıl atacağımı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim bootloader kilidi açık root erişimide var
Bu model biraz sıkıntılı sorunu nedir cihazın.​

Hocam ben bi halt yedim imei uçtu imei repair yapıcamda şuanda baseband unkown olduğu için yapamıyorum geri gelmesi için stock rom flashlamam lazım ama hata veriyor sp flash tooldada hocam ne yapacağımı şaşırdım telefonculara para vermek istemiyorum şu anda imei yok baseband unkown durumda

Hocam ben bu telefona free bir şekilde box bilmemnesiz imei yazabilirmiyim

rom içinde nvdata ve nvram yedekleri yoksa boşuna yazılımla uğraşmayın bu dosyalarda hangi cihazdan yedek alındıysa cihazın verilerini taşır.yedeğiniz varsa geri yükleyin düzelir yoksa maumeta ile deneyin im repair işini.

Pandora Box ile Yazılım ve Repair yapabilirsiniz...Bizzat kendim denedim..Diğer boxlar yazdı gösteriyor ama yazmıyor...

rom içinde nvdata ve nvram yedekleri yoksa boşuna yazılımla uğraşmayın bu dosyalarda hangi cihazdan yedek alındıysa cihazın verilerini taşır.yedeğiniz varsa geri yükleyin düzelir yoksa maumeta ile deneyin im repair işini.
hocam var yedek var sadece onu flashlayabilirmiyim img diye var nvram var nvdata var

hocam dosyada bunlar var hangilerini ne ile flashlayayım?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    48.5 KB · Görüntüleme: 17
Geri
Üst Alt