Yardım Vertu Consultation MT6750 Android 8.0 IMEI Repair Sorunu

cek10

Üye
Vertu Consultation MT6750 Android 8.0 imei islemini yapiyorum fakat 10 saniye sonra ucak moduna geciyor eski yararsiz imeiler geri geliyor !tavsiyeye ihtiyacim var

Vertu Consultation MT6750 Android 8.0 imei islemini yapiyorum fakat 10 saniye sonra ucak moduna geciyor eski yararsiz imeiler geri geliyor !tavsiyeye ihtiyacim var
Cihaza ait bir resim vesaire var mı? Cihaza ait hiç bilgi yok.

WhatsApp Image 2019-01-05 at 12.07.38 (1).jpeg
WhatsApp Image 2019-01-05 at 12.07.38.jpeg
WhatsApp Image 2019-01-05 at 12.07.39.jpeg

Chımera nck Sigma Umt Cm2 hepsi ile denedim sonuc ayni 10 saniye sonra ucak modu ve eski imeiler
IMEI repair yapılıyor sonuç başarılı ama 19 saniye sonra eksi IMEI geri gelip uçak moduna giriyor.

Ustam peki cihaza format attınız mı? Ayrıca alt sürüm yazılımı varsa onu yükleyip deneme yapmanızı öneririm. Tabi bu cihazın yazılımı piyasada varmı onuda bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
IMEI repair yapılıyor sonuç başarılı ama 19 saniye sonra eksi IMEI geri gelip uçak moduna giriyor.

Ustam peki cihaza format attınız mı? Ayrıca alt sürüm yazılımı varsa onu yükleyip deneme yapmanızı öneririm. Tabi bu cihazın yazılımı piyade varmı onuda bilmiyorum.
Evet Format atdim denedim olmadi.Bende yazilim dusundum sadece buna romu nerden bulacam bak onu bilmiyorum Aslinda nvramda olsa olurdu amma nerdee.

Peki andoid 8 hangi islemle yapa bilirim kingo yapamadi

Evet Format atdim denedim olmadi.Bende yazilim dusundum sadece buna romu nerden bulacam bak onu bilmiyorum Aslinda nvramda olsa olurdu amma nerdee.
Nvram dosyasını çekebilirsiniz cihazdan.

Resimdeki kodları deneyin.

Veya cihazın boot.img dosyasını NCK veya Infinity-Box CM2 ile çekin. Ve Burada bulunan konuya bakarak root edip kendi içinden root Explorer apk uygulaması ile alabilirsiniz. Veya root edilmiş şekilde SigmaKey Box ile adb yöntemi ile deneme yapabilirsiniz.

Ayrıca bu cihazın yazılımını full çekin bence lazım olur.

3029f9c0b0359e8071d1caf51fc576ed.jpg

Nvram dosyasını çekebilirsiniz cihazdan.

Resimdeki kodları deneyin.

Veya cihazın boot.img dosyasını NCK veya Infinity-Box CM2 ile çekin. Ve Burada bulunan konuya bakarak root edip kendi içinden root Explorer apk uygulaması ile alabilirsiniz. Veya root edilmiş şekilde SigmaKey Box ile adb yöntemi ile deneme yapabilirsiniz.

Ayrıca bu cihazın yazılımını full çekin bence lazım olur.

3029f9c0b0359e8071d1caf51fc576ed.jpg
Denedim ful flash okumaya amma okuyamadi

Fulunu okudum geriklise paylasa bilirim amma cozum bulamadim repeir islemi ile bagli

Sizleride yordum Aklina su geldi kendi flashini okudum tammaile simdi kedi flashini format+dowlandla yapsam cozum olurmu?

Geri
Üst Alt