Xiaomi Eski Yeni Tüm Telefonlara 2 Sim Kartada Repair Bulundu

37berat37

Yasaklı
Herkese selamlar,

Öncelikle size kendimi tanıtayım, Ben bir Mühendislik öğrencisiyim daha önce android konusunda kernel rom ve daha birçok şey portladım veya yazdım. Yakın zamanda Mi note 10 lite aldım.Telefonla uğraşirken imei leri uçurdum sonra eng qcn ile geri sadece sim2 imei olacak şekilde geri yükledim sim1 0 dı. Ardından belli başlı şeylerle çözümü buldum şuan orijinal 2 imeimde var sim1 ve sim2 ye istediğim imeileri yazabiliyorum.Ben bu forumdan yardım istediğim zaman benden git vip paketi parayla al dediler veya parayla yardımcı olabilirim dediler.Şunu demek istiyorum yöntemi ileride paylaşıcam ama uzmanlık gerektiriyor.Bu dediğim yöntemde sıfırlayınca imei gitme sorunu yok.

Saygılarımla...

Herkese selamlar,

Öncelikle size kendimi tanıtayım, Ben bir Mühendislik öğrencisiyim daha önce android konusunda kernel rom ve daha birçok şey portladım veya yazdım. Yakın zamanda Mi note 10 lite aldım.Telefonla uğraşirken imei leri uçurdum sonra eng qcn ile geri sadece sim2 imei olacak şekilde geri yükledim sim1 0 dı. Ardından belli başlı şeylerle çözümü buldum şuan orijinal 2 imeimde var sim1 ve sim2 ye istediğim imeileri yazabiliyorum.Ben bu forumdan yardım istediğim zaman benden git vip paketi parayla al dediler veya parayla yardımcı olabilirim dediler.Şunu demek istiyorum yöntemi ileride paylaşıcam ama uzmanlık gerektiriyor.Bu dediğim yöntemde sıfırlayınca imei gitme sorunu yok.

Saygılarımla...
maşaallah ustam böyle bişeyi hiçkimse çözemedi şimdiye kadar
bende telefon işiyle uğraşıyorum banada anlatırsanız sevinirim​

Herkese selamlar,

Saygılarımla...
Burada insanların emek vererek elde ettiği bilgiyi makul ve cüzzi bir miktarla insanları faydalandırdığına sevinmen gerekir. Forumda konuların tamamı VIP değil , bir çok yerde bulamadığın bilgi bu forumda ücretsiz. Bardağın sadece size yarayan kısmına bakmaktan vazgeçin. Burada emek veren her insan kendi yaptıkları işten arta kalan zamanı ailelerine ayıracakları yerde sizin gibi hazıra konan insanların rahatlığı için, siz mutlu olun diye değil.

Herkese selamlar,

Saygılarımla...
HELAL OLSUN SANA KRAL YÖNTEMİ MERAKLA BEKLİYORUZ...

adam kimsenin bulamadığı yöntemi buldum diyor
siz de bulun hadi konuşmakla bu işler olmaz
bizde bu işin acemisi değiliz
tabi doğruysa ıspatlaması gerek
emek harcayıp para kazaanalara sözümüz yok
yeri geliyor bizde dosyalara para veriyoruz
xiaomi nin bazı modellerine bizde çift yazıyoruz ama sim 1 çalışmıyor
eğer çalıştırmışsa çok güzel destek çıkmak lazım

Tebrikler. Doğruluğu var ise saygı duymak lazım. Ancak herkes bir kanıt bekliyor..

adam kimsenin bulamadığı yöntemi buldum diyor
siz de bulun hadi konuşmakla bu işler olmaz
bizde bu işin acemisi değiliz
tabi doğruysa ıspatlaması gerek
emek harcayıp para kazaanalara sözümüz yok
yeri geliyor bizde dosyalara para veriyoruz
xiaomi nin bazı modellerine bizde çift yazıyoruz ama sim 1 çalışmıyor
eğer çalıştırmışsa çok güzel destek çıkmak lazım

eğer sim1için yöntem bulunmuş ise bu çok iyi birşeydir ve destek çıkmak gerekir haklısınız
Herkese selamlar,

Saygılarımla...
Başardığınıza hepimiz inanıyoruz ama herkes kanıt bekliyor yazdığınız yazının altına bir fotoğraf ekleyebilirdiniz < 3

Herkese selamlar,

Saygılarımla...
tesekkürler öncelikle sim ikiye yapılan yontem hiçbir sekilde ucmaz ne twrp nede edl modda modem silme ontemi ile silinmez bazı arkadaşlar freenyollar ile yaptıgında sanırım yanluş yol ilemektedirler o yuzden ucuyor sanırım evet her 2 siminde aktif olacagı yontem var dogrudur. her işlemden once mutlaka qcn ve efs tedeklenmeli ve onlarla işlem yapılmalı eng qcn ag sorunu bazen cıkmaktadır. yeni chazlardada rsa protected yontemi uygulanmalı qcn hex sıkıntı oluyor daha sonra

Kanıt isteyenler için, ikiside benim telefonumdu imei olmayanı diğer gönderide yöntemi bulmadan önce soru kısmında sormuştum.Ayriyetten rsa protected yönteminin tam olarak ne olduğunu biliyor musunuz yoksa box veya dongle üzerinden mi yapıyorsunuz?

Konunun linki burada : Xioami Mi Note 10 Lite Orijinal Stock QCN Sorunu

InkedScreenshot_2020-08-31-18-10-45-252_com.google.android.dialer_LI.jpgInked418ee2ee-905f-48f8-a2f5-f223799ace45_LI.jpg
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Şuan eng qcn yi kullanmıyorum kendi nvdata mı kullanıyorum

Son düzenleme:
Kanıt isteyenler için, ikiside benim telefonumdu imei olmayanı diğer gönderide yöntemi bulmadan önce soru kısmında sormuştum.Ayriyetten rsa protected yönteminin tam olarak ne olduğunu biliyor musunuz yoksa box veya dongle üzerinden mi yapıyorsunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 13174Ekli dosyayı görüntüle 13175

Kanka Sorun Nedir Anlamadım Hemen Bir İşyeri AÇ Para Sayma Makinesi AL Banka Hesabı AÇ Ve İşe Başla ?

Kanka Sorun Nedir Anlamadım Hemen Bir İşyeri AÇ Para Sayma Makinesi AL Banka Hesabı AÇ Ve İşe Başla ?

Ben burda sizin mantığınızla çalışmıyorum, siz olan yöntemleri ezbere şekilde ilerliyorsunuz ama önümüzdeki yıllarda cihazlarda daha fazla güvenlik önlemi koyarlarsa işsiz kalacaksınız haberiniz yok,zaten gidişatta bu yönde.Elinizdeki ne boxlar ne dongle lar sizi kurtaracak.Onlar sadece para tuzağı manuel yazılan kodu sadece chipsete işletmişler sizin yazmanız yerine o aldığınız kutular otamatik yazıyor basit bir kod satırını sizde ona para bayılıyorsunuz ama işin mantığını bilseniz elinizdeki şeylere para bayılmazsınız, saygılarımla...

yani sen diyorsunki basit bir p20 lite cihaza repair yapmak için oturup saatlerimi harcıyayım doğrumudur yada bir samsung a50 cihaza xiaomi de haklısın belki biraz tembellik ediyoruz ama bu iş ne senın ne de benim bildiğim kadar yüzeysel değil he cok bılıyorsan cok faydan dokunsun ıstıyorsan bilgisayar mühendisisin kur bir wordpress faydalanalım oyle gereksiz yere atarlanmanın manası yok burda herkesin işi var hizmet yetiştirmesi gereken kısıtlı bir vakti var bir çok konuya herkes lınden geldiği kadar mudehale ediyor hiç tanımadıgımız ınsanlara ucretsız zaten yardımcı oluyoruz ama vakit ve emek gosterecek durumlarda mevcut müşterimize vakit ayırmayıp seni veya bu işe gönül vermiş insanları tercih edip vakit ayırıyorsak bırakta azda olsa bir karşılığ olsun olaya bu şekildede bakmanı tavsiye ederim ve ayrıca uslubun normal görünüyor olabilir
ama sen terbiyesizlik ediyorsun bu işe gönül vermiş emek vermiş insanlara işssiz kalacaksın demek SENIN KAFANDA DÜŞÜNÜRSEK EĞER BİR GÜN HERKES İŞSSİZ KALACAK HERŞEY ROBOTLAŞIYOR
senden çok çok ama çok rica ediyorum otur bize anlat samsung SM-A505F Herhangi Bir sürümü anlatsana kodlarla nasıl yaparız nekadar sürer rica ediyorum anlat bize

Ekli dosyayı görüntüle 13174Ekli dosyayı görüntüle 13175

Sağdaki screenshotta en azından IMEIlerin baş rakamlarını görseydik.. 353xxxxxxxx gibisinden. Belki de stock 864 küsür IMEIler var nerden bileceğiz doğruluğunu? Ortaya bir iddia attınız kanıtıyla görmek istiyoruz.

Sağdaki screenshotta en azından IMEIlerin baş rakamlarını görseydik.. 353xxxxxxxx gibisinden. Belki de stock 864 küsür IMEIler var nerden bileceğiz doğruluğunu? Ortaya bir iddia attınız kanıtıyla görmek istiyoruz.

kanıt onemlı degıl usta yapmış oldugunu varsayarak hareket edelım adamın sorunu ney onu anlamadım ben bukadar emekçiye işssiz kalacaksınız kendınızı gelıstırın felan neyın havası egosu bu anlatsın ıste kodlarla nasıl 5 dakkada yapıcaz samsung a50 yı bı anlatsın vallahi billahi oyle birşey varsa videoya cekecem butun boxları donglelerı kıracam ogrenecem bende varsa oyle bırsey dunyayı xıaomıden ıbaret zannedıyor

Boş konu.
Konu sahibinin amacinin vip bölümünü ve ucretleri eleştirmek icin boyle bir konu actigi apaçık bir durum.
Dikkat cekmek icin de kimsenin yapamadigi dual sim repairi yaptim demis. Dogal olarak dikkat cekmis.

Attigi kanitlarda da ilkinde sadece efs sifirlamis, ikincisindede Twrp yedegini geri yuklemis.
Eger yaptigini gercekten kanitlamak isteseydi imeinin basindaki ilk 5 haneyi açabilirdi.
35284xxx diyerek. Ama Boyle birseye sahip olmadigi icin, Onu da yapamamis.
Üyenin uzaklastirilmasi forum ortaminin sagligi icin iyi olacaktir, takdir yöneticilerdedir.

Boş konu.
Konu sahibinin amacinin vip bölümünü ve ucretleri eleştirmek icin boyle bir konu actigi apaçık bir durum.
Dikkat cekmek icin de kimsenin yapamadigi dual sim repairi yaptim demis. Dogal olarak dikkat cekmis.

Attigi kanitlarda da ilkinde sadece efs sifirlamis, ikincisindede Twrp yedegini geri yuklemis.
Eger yaptigini gercekten kanitlamak isteseydi imeinin basindaki ilk 5 haneyi açabilirdi.
35284xxx diyerek. Ama Boyle birseye sahip olmadigi icin, Onu da yapamamis.
Üyenin uzaklastirilmasi forum ortaminin sagligi icin iyi olacaktir, takdir yöneticilerdedir.

oraya imeili yapmak 1 dakıkalık photoshopa bakar ustam bunun yarası buyuk sorunu anlamadım ...

oraya imeili yapmak 1 dakıkalık photoshopa bakar ustam bunun yarası buyuk sorunu anlamadım ...
Arkadaşın kuyruk acisi var ücretli dosya işine geliyosa alırsın gelmiyosa almasın olur biter kimse kimseye bedava bir şey vermek zorunda değil

Herkese selamlar,

Saygılarımla...

Herkese selamlar,

Saygılarımla...

Yalancı olduğun gün gibi ortada duruyor. Kanıt var mı? Yok.

Bende bol keseden atarım ama bu bize yakışmaz. Sırt forumu kötülemek için gelmişsin burada bol keseden atıyorsun. Birşey yapıyorsan ortaya kanıt koyarsın. Tek bir kanıtın yok. Bunların hepsi unutulacak ama senin xiaomi çift sim IMEI repair yapamadığın ortaya çıkacak. Yalancı biri olduğun ortaya çıkacak.

EĞER zerre kadar dürüst isen kimseye laf yetiştirmez kanıtını ortaya koyarsın.

Öyle IMEI üzerini silerek değil 15 sn video çekmek zor değil. IMEI ilk 4 rakamı açık olması sorun olacak birşey değil.

Kimse böyle yalancılara inanmasın arkadaşlar. İtibar etmesin. Bunlar her zaman vardı ve her zaman olacaklar. Bu şahsın yalan söylediğini adım gibi biliyorum. Eğer herkesi tatmin edecek bir kanıt ortaya koymaz iseniz siteden uzaklaştırılacaksınız. Yalancıların sitemizde işi yok.

Geri
Üst Alt