Xiaomi Eski Yeni Tüm Telefonlara 2 Sim Kartada Repair Bulundu

Bu kadar karalama neye onu anlamadim defalarca bu forumda konu açtım yardımcı olundu en ufak bir ücret ödemedim bilgi öle kolay kazanılan bir şey değil emek ve zaman istiyor gerektiği yerde ücretli yardımda olmalı tercih meselesi kabul edersin etmezsin kimsenin bulamadığı bir şeyi çözersin ya paylaşırsın baskalarida faydalanir yada kendine saklarsin ki sanırım ortada öle bir şey de yok

Herkese selamlar,

Öncelikle size kendimi tanıtayım, Ben bir Mühendislik öğrencisiyim daha önce android konusunda kernel rom ve daha birçok şey portladım veya yazdım. Yakın zamanda Mi note 10 lite aldım.Telefonla uğraşirken imei leri uçurdum sonra eng qcn ile geri sadece sim2 imei olacak şekilde geri yükledim sim1 0 dı. Ardından belli başlı şeylerle çözümü buldum şuan orijinal 2 imeimde var sim1 ve sim2 ye istediğim imeileri yazabiliyorum.Ben bu forumdan yardım istediğim zaman benden git vip paketi parayla al dediler veya parayla yardımcı olabilirim dediler.Şunu demek istiyorum yöntemi ileride paylaşıcam ama uzmanlık gerektiriyor.Bu dediğim yöntemde sıfırlayınca imei gitme sorunu yok.

Saygılarımla...
ustadım doğru diyosun bende bilgisayar yazılımcısıyım ve telefocuyumda mi note 10 lite ve 11 lite ve redmi serilerne çift bende atabiliyorum yalnız qcn şebeke alamıyorum ilk atıgımda cihaz resetlemye basladı modem ile düzeltim fakat şebeke vermıyor çift hata sim iki atıgımda geliyor çift hatın çözümü ise direnç değişimiyle ile olay çözülüüyor Tskler

Geri
Üst Alt