Bilgi Xiaomi Mi 9T IMEI Repair Dosyaları ve Uygulama Sıralaması

Max 3 için denedim ama, şebeke gelmedi,IMEI no normal şekilde yazıldı.Ayni yöntem geçerli değil.mi acaba

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Max 3 için denedim ama, şebeke gelmedi,IMEI no normal şekilde yazıldı.Ayni yöntem geçerli değil.mi acaba

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayır ustam bu konudaki yöntem mi 9t içindir

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihazda orjinal recovery yüklüyken yani, twrp yüklü değilken ayarlardan sıfırlamayı deneyin. muhtemelen imei niz bozulacaktır

Böyle bir durumda yeniden twrp yüklenip, efs yedeği yüklendiğinde aynı imei ye dönmek mümkün müdür?

Son sürüm global versiyonda imei repair yaptım, twrp ile EU stabil yükledim sorun yok, az önce flashtool ile global kararlı versiyon yükledim imei sorunsuz.

Son sürüm global versiyonda imei repair yaptım, twrp ile EU stabil yükledim sorun yok, az önce flashtool ile global kararlı versiyon yükledim imei sorunsuz.
müsait olunca ayarlardan cihazi sifiamayi denermisiniz twrp yüklu degilken ? Bunu kimse denememis

İmei repair yaptım imei geldi sağlam fakat şebeke gelmiyor EU Rom yüklemem mi gerekiyor eğer öyleyse link atarsanız sevinirim ben bulamadım.
şuan üzerinde yüklü olan rom Global 10.3.6 Stable

İmei repair yaptım imei geldi sağlam fakat şebeke gelmiyor EU Rom yüklemem mi gerekiyor eğer öyleyse link atarsanız sevinirim ben bulamadım.
şuan üzerinde yüklü olan rom Global 10.3.6 Stable
qpst ile restore ettikten sonra birde qfil yazılımı ile qcnyi yeniden restore ediceksin

qfil backup restrore yaparken newQCN.qcn dosyasını gösterip. restore qnc diyince qfil programı yanıt vermiyor kilitleniyor. sebebini bilen var mı

Dosyaları attığınız klasör isminde Türkçe karakter varsa (Ç, Ş, İ, Ğ, Ö, Ü vs) bunlar sebep oluyor. Küçük harflerle ev Türkçe olmayan harflerle klasör oluşturun. Örneğin: aaa, xxx.

Dosyaları attığınız klasör isminde Türkçe karakter varsa (Ç, Ş, İ, Ğ, Ö, Ü vs) bunlar sebep oluyor. Küçük harflerle ev Türkçe olmayan harflerle klasör oluşturun. Örneğin: aaa, xxx.

bende de aynı sorun var qfil den newQCN.qcn yi restore qnc yapınca yanıt vermiyor. umarım bu yöntem işe yarar.

Mİ 9T imei repair dosyaları ve uygulama sıralaması tarafımca denenerek uygulanmıştır yazılım MIUI Global 10.3.11 sürümü sorunsuz uygulanmıştır.

lütfen dosya içindeki uygulama açıklamasına uygun adımları izleyin sorumluluk kullanıcaya aittir.

buradan dosyayı indiriniz

Mİ 9T İMEİ REPAİR İŞLEM DOSYALARI.rar
İşlemi eksik yaptım. Sonra yedek aldığım qnc yükledim. Telefon sürekli TWRP de açılıyor. EFS yedeğim yok. Nasıl çözebilirim ustalar?

Mİ 9T imei repair dosyaları ve uygulama sıralaması tarafımca denenerek uygulanmıştır yazılım MIUI Global 10.3.11 sürümü sorunsuz uygulanmıştır.

lütfen dosya içindeki uygulama açıklamasına uygun adımları izleyin sorumluluk kullanıcaya aittir.

buradan dosyayı indiriniz

Mİ 9T İMEİ REPAİR İŞLEM DOSYALARI.rar
cihazı twrp yükledim fakat twrp modunda başlatamadım yokmu yardımcı olacak

teamwiver ID: 1 560 900 815
şifre: 3y7xv8

cihazı twrp yükledim fakat twrp modunda başlatamadım yokmu yardımcı olacak

teamwiver ID: 1 560 900 815
şifre: 3y7xv8

Cihaza Twrp Attıktan sonra ses açma tuşuna basılı tutup cihazı açın twrp moda girer veya fastboot boot twrpdosyası komutunu girerek alabilirsiniz

mi 9 t box olmadan repair işlemini yapabiliyormuyuz.?

bu dosyalar ile miu global 12.0.2 repair yapabilirmiyiz?

Geri
Üst Alt