İstek Xiaomi Redmi 5 Rosy IMEI Gösterilmiyor

selam4

Üye
selam arkadaşalar redmi 5 bana gelirken saglam idi repair işlemi için qcn editleme yapayımdedim imei 000000 olarak göründü bottloder kapalı idi
umt ile yazılım read yapayım dedim yarıda kesildi ve acıldıktan sonra imei bilinmiyor yardımcı olabilecek usta varmı bootloder kapalı umt ve bst mevcut

işlem yapmadan önce ef yedek aldınızmı banada aynısı geldi unlock yapayım dedımimei yok bunun çözümü custom rom ama unjlock değil ise biraz zor efs ve qcn dosyalarını yedek aldıysanız geriye gelir

efs ve qcn yedek yedek aldım lakin her ikisini geri yüklüyorum yine imei göstermiyor bootloder kaldırabilirmiyiz

selam arkadaşalar redmi 5 bana gelirken saglam idi repair işlemi için qcn editleme yapayımdedim imei 000000 olarak göründü bottloder kapalı idi
umt ile yazılım read yapayım dedim yarıda kesildi ve acıldıktan sonra imei bilinmiyor yardımcı olabilecek usta varmı bootloder kapalı umt ve bst mevcut
Arkadaş uğraştı ama sonuç ne oldu bilmiyorum.

@adnanmirsad56

Bende efs yedegi var. Ben yukleyince geri geldi imeiler. Sizinle paylasirim elimdeki efs yi ancak şuan bayramdan dolayi kapaliyiz. Carsamba gunu yardimci olabilirim

Geri
Üst Alt