Yardım Xiaomi Redmi K 20 Pro 2G Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan paramedic35
  • Başlangıç tarihi
P

paramedic35

herkese merhabalar
telefonu 2 g ye aldığımda şebeke gidiyor sorun nedir çözümü nedir??
izmir şehir merkezinde sıkıntı yaşamadım ama kırsalda ne olur bilemiyorum
bir de şu k 20 pro için şu imei atma işinin rehberi falan varsa banada atın telefona korkumdan hiçbirşey yükleyemiyorum.
tek telefonum :((

şimdiden teşekkür ederim.

herkese merhabalar
telefonu 2 g ye aldığımda şebeke gidiyor sorun nedir çözümü nedir??
izmir şehir merkezinde sıkıntı yaşamadım ama kırsalda ne olur bilemiyorum
bir de şu k 20 pro için şu imei atma işinin rehberi falan varsa banada atın telefona korkumdan hiçbirşey yükleyemiyorum.
tek telefonum :((

şimdiden teşekkür ederim.
Başka üyelerde bu sorundan bahsediyor. Elimizde cihaz olmadığı için deneme imkanımız yok.​

birde şu sorun var ustam wifi mac adresleri aynı çoğu telefonun tesadüf eseri buldum bende

ücretsiz wifilere bağlanmaya çalışınca başka birilerinin hesapları çıkıyor karşıma

birde şu sorun var ustam wifi mac adresleri aynı çoğu telefonun tesadüf eseri buldum bende

ücretsiz wifilere bağlanmaya çalışınca başka birilerinin hesapları çıkıyor karşıma
Genelde QCN ile alakalı oluyor bildiğim.​

evet ustam aynı qcn dosyalarını restore edip yapıştırınca malesef böyle oluyormuş

bu xiaomi bana en sonunda kod yazmayı öğretecek :)

aylık üyeliğiniz veya kısıtlı üyelik gibi bir şey olsaymış fena olmazmış

vip üye olana kadar
k 20 pro için imei atma rehberi veya benzeri bir şeyi bana özelden gönderme şansınız varmı
olmasada canınız sağolsun :)

vip üye olana kadar
k 20 pro için imei atma rehberi veya benzeri bir şeyi bana özelden gönderme şansınız varmı
olmasada canınız sağolsun :)
VIP Üyelere haksızlık olmaz mı sizce? Bir çok VIP Üyemiz var, ücret ödeyerek aramıza geldiler.

VIP Üyelik alırsanız yardımcı oluruz.​

Geri
Üst Alt