Yardım Xiaomi Redmi K20 Pro Raphael QCN Dosyası Raphaelin_in Uyumlu Mu?

• Konbuyu başlatan Doktoraltun
  • Başlangıç tarihi
D

Doktoraltun

Yokluktan soruyorum :) elimde rafaelin orjinal qcn dosyası olmadığı için rafael qcn kullanabilirmiyim ?

İndia modeli dediğiniz model.
Mi6 pro sakura ve sakura india modeli uyuyor ama garanti verilmez denemek lazım uyabilir.

Cihaz elinizdeyse çekebilirsiniz

elimdeki cihaz india modeli elimdeki qcn dosyası çin modeli cihazın imeisi alınmıyor yinede qcn dosyasını çekebilirmiyimki?

elimdeki cihaz india modeli elimdeki qcn dosyası çin modeli cihazın imeisi alınmıyor yinede qcn dosyasını çekebilirmiyimki?
İmei alınmıyor diyorsa onda efs uçmuş olabilir. Ayarlarda imei gözüküyor mu

hacım bana getiren kişi 8-9 çeşit rom denemesi yapmış neyse temiz kurulum yaptım sonra sitede paylaşmış olduğum editli qcn ile şebekeyi yakaladım yanlız 2 saat sonra şebeke yine gidiyor bende orjinal qcn ile denemek istiyorum işin gerçeği kısacası şuan orjinal raphaelin qcn si arıyorum bulamadığım içinde raphaeli denemek istiyorum yalnız daha beter bozmaktan korkuyorum :)

hacım bana getiren kişi 8-9 çeşit rom denemesi yapmış neyse temiz kurulum yaptım sonra sitede paylaşmış olduğum editli qcn ile şebekeyi yakaladım yanlız 2 saat sonra şebeke yine gidiyor bende orjinal qcn ile denemek istiyorum işin gerçeği kısacası şuan orjinal raphaelin qcn si arıyorum bulamadığım içinde raphaeli denemek istiyorum yalnız daha beter bozmaktan korkuyorum :)
Efs yedek alın birşey olmaz. Deneyin bence aynıdır zaten

bir deniyeyim bakalım ne olacak inşallah daha kötü olmaz :)

ne yazıkki olmuyor telefonu recoverye atıyor tekrardan reset efs yapmak zorunda kaldım :)

Evet sanırım hatamı buldum sim 1 e ait imei varmış içinde imei 1i ifade eden nv itemi sildim çalıştı :)

Bana bu cihazdan gelirse çekip paylaşım yaparım.​

Evet bu qcn dosyası sitede raphael cihazı için paylaşılmış olan orjinal qcn bu qcndeki 550 numaralı nv itemi silerek raphaelin k20 proda denedim şebeke problemi ortadan kalktı umarım işinize yarar. Dosya xqcn dir QPST den direk yazdırabilirsiniz iyi geceler.

Ekli dosyalar

• QCNorj.rar
    524.5 KB · Görüntüleme: 209
Geri
Üst Alt