Yardım Xiaomi Redmi K20 Pro Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan MobadevX
  • Başlangıç tarihi
M

MobadevX

K20 pro ya lucky pacher veya yt vanced kurduğum zaman şebeke çekmiyor düzelmesi için tekrardan IMEI atmam gerekiyor sorun neden kaynaklı olabilir.uygulamayi kaldırmam ise yaramiyor.

K20 pro ya lucky pacher veya yt vanced kurduğum zaman şebeke çekmiyor düzelmesi için tekrardan IMEI atmam gerekiyor sorun neden kaynaklı olabilir.uygulamayi kaldırmam ise yaramiyor.
İlk defa duyuyorum. Çok ilginç, apk ne gibi zarar veriyor şebekeye acaba. Eminsiniz dimi bu uygulamaları kurunca gidiyor şebeke?​

Hocam genelde YouTube de hata alıyorum uyumsuzluk hatası bir süre sonra şebeke yok oluyor

Hayir duzelm8yor tekrar IMEI işleminden sonra çekmeye basloyor

Eu rom da ve miroom da Yaptim, mirom 9.9.6 haricinde şebeke gelkiyor.yedek qcn den olabilirmi

Eu rom da ve miroom da Yaptim, mirom 9.9.6 haricinde şebeke gelkiyor.yedek qcn den olabilirmi
QCN ile alakası olduğunu sanmıyorum. Ama şebek gittiği zaman tekrar QCN yükleyip cihazı bir kapatıp açın bakalım şebeke verecek mi?​

Onuda denedim hocam olmadı sıfırdan IMEI istiyor.

Onuda denedim hocam olmadı sıfırdan IMEI istiyor.
Elinizde cihazın original yedekleri var mı? Yoksa yedekler bende olacaktı. Onları vereyim yükleyin. Tekrar deneyin o şebeke sorunu yaratan uygulamaları bakalım gene şebeke gidecek mi görelim.​

Yok hocam çok iyi olur
Tam emin olmak için. Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girin.

fastboot getvar product​

Geri
Üst Alt