Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10 Pro MIUI 13 Sorunsuz Modem Dosyası

Benimde problemim var. mobil hızı çok düşük sebebi nedir acaba düzeltilebilinirmi bu sorun. Note 10 pro

Seyranlı hocam ne alemde çalışmanız

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle kamera sorunlarım gitti teşekkür ederim ama;
Bu modemi yükledikten sonra programları açarken böyle bir uyarı alıyorum. Huawei neden yazıyor onu da anlamış değilim.
Şöyle bir bilgi de ekleyeyim, eskiden 4.5g yazan bazı mevkilerde 3g(H) ile bağlanıyor.
Bu uyarı ile Şebekedeki bu H bağlantısının bir alakası olabilir mi bilmiyorum.
IMG-20220722-WA0011.jpg
IMG-20220722-WA0009.jpg
IMG-20220722-WA0008.jpg

volteyi aktifleştirmeye çalışıyorum hocam
Tamamdır hocam kolaylıklar dilerim inşallah önceki modemde çalışıyor volte bende sadece ses te bı sorun var ama bilemedim biraz araştırdım eng modem falan denedim olmadı aynı ses problemi devam etti
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

volteyi aktifleştirmeye çalışıyorum hocam
[/QUO ilk modem dosyalarından denedim onlarda sesle sıkıntı yoktu ama kamera devre dışı kaldı

Tamamdır hocam kolaylıklar dilerim inşallah önceki modemde çalışıyor volte bende sadece ses te bı sorun var ama bilemedim biraz araştırdım eng modem falan denedim olmadı aynı ses problemi devam etti
Alıntının içine yazmışım 😅

bende hiç bir modemde çalışmadı volte. siz hangi hattı kullanıyorsunuz? vowifi aktif ama ne yaptıysam volteyi getiremedim. ses sorunu da yok. ben size bir tane daha modem dosyası oluşturup göndereyim, bir de onunla test edin bakalım ne durumda olacaz.

Hocam bunda baya bir değişikik yaptım, gözle görünür bir değişiklik olmadı ama ses hala sorunsuz ben de. bir de rica etsem volteyi test eder misiniz
şifre haberservis.com

bende hiç bir modemde çalışmadı volte. siz hangi hattı kullanıyorsunuz? vowifi aktif ama ne yaptıysam volteyi getiremedim. ses sorunu da yok. ben size bir tane daha modem dosyası oluşturup göndereyim, bir de onunla test edin bakalım ne durumda olacaz.
Vodafone kullanıyorum hocam

Hocam bunda baya bir değişikik yaptım, gözle görünür bir değişiklik olmadı ama ses hala sorunsuz ben de. bir de rica etsem volteyi test eder misiniz
şifre haberservis.com
Test ediyorum hocam deneyeceğim

Değerli forum sakinleri, bu sefer kendim bizzat paylaşmak istedim. Dosya büyük diye maalesef buraya ekleyemedim. google drive bağlantısı olarak ekliyorum. Hazırladığım modem dosyasında nfc, hızlı şarj, kamera ai ve gece modu sorunları ile birlikte tüm sorunlar fixlenmiştir. Modem dosyası tarafımca hazırlanmıştır, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Adımı geçirerek paylaşana da, kendi yapmış gibi lanse edene de emeğim helali hoştur :)

canyilmazHLOSv13.rar
Şifre: haberservis.com
13.0.7 için var mı usta

botloader kilitli cihaza yazsam çalışır mı? modem dosyasını nasıl düzenleniyor.

Geri
Üst Alt