Yardım Xiaomi Redmi Note 11 (Spes) Direnç Sonrası Açılmıyor

WhyLeR

AsTeknik Elektronik
Özel Üye
direnc sokuldukten sonra cihaz hic acilmiyor, bu konuda tecrubesi olan varmı. yardımcı olacak

ustam cihaza ısı vermeden kaldırmışşsan sıkıntı olmaz havya ile mi yaptın yoksa ısı vererekmi çıkardın

ustam cihaza ısı vermeden kaldırmışşsan sıkıntı olmaz havya ile mi yaptın yoksa ısı vererekmi çıkardın

havya, kafesi keserken isaretledigim 2 direnc biraz spiral degmis olctum normal degerler. bilmiyorum ilk defa karsilasiyorum boyle bir arizayla

NOTE11.jpg

havya, kafesi keserken isaretledigim 2 direnc biraz spiral degmis olctum normal degerler. bilmiyorum ilk defa karsilasiyorum boyle bir arizayla

Ekli dosyayı görüntüle 19909
Merhaba ustam, işaretli olan iki kapasitörü sökün ve bir kenara kaybetmemek için ayırın. Cihazın ne tepki vereceğini ona göre tespit edelim ve cihaz pc de algılama durumuna da ayrıca bakalım işlemden sonra.

Merhaba ustam, işaretli olan iki kapasitörü sökün ve bir kenara kaybetmemek için ayırın. Cihazın ne tepki vereceğini ona göre tespit edelim ve cihaz pc de algılama durumuna da ayrıca bakalım işlemden sonra.

degistim onlari , boşa alıp deneyeyim bir usta

Aynısı başıma gelmişti . 2 tane aynı cihazdan gelmişti . İlkinin kafesi sökerken biraz dikkatsiz davrandım sanırım , anakarta hasar verdim diye düşünüyorum ne yaptımsa geri dönmedi . Diğerini dikkatli yaptığımda sorun olmadı . Sanırım çok hassas bi kart . Biraz sert davranınca salıyor kendini .

Geri
Üst Alt