İstek Xiaomi Redmi Note 11S Miel Stock Rom

Hkanaa

Üye
ustalarım daha yeni bir müşteri bu modelde telefon getirdi restart atıyo bl si açık herhalde imei işlemi yapmışlar güncelleme alınmış cihazın yazılımını hiçbiryerde bulamadım bulan varsa link bırakbilirmi

Telefonu fastboot ekranına alıp fastboot getvar product komutunu yazın model bilgisi çıkar onu paylaşın yazılım vereyim.

Telefonu fastboot ekranına alıp fastboot getvar product komutunu yazın model bilgisi çıkar onu paylaşın yazılım vereyim.
C:\Users\süleymanusta>fastboot getvar product
product: miel
Finished. Total time: 0.001s

buyrun ustam

C:\Users\süleymanusta>fastboot getvar product
product: miel
Finished. Total time: 0.001s

buyrun ustam
Buyur ustam.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

miel diye bir rom yok fleur var ve ben her iki cihazada fleur yükledim hiç bir sıkıntı yok.

Buyur ustam.

miel diye bir rom yok fleur var ve ben her iki cihazada fleur yükledim hiç bir sıkıntı yok.
sağolun ustam insin sonucunu yazıcam

Buyur ustam.

ustam cihaz açıldı ama recoveryde açıldı nv data is corrutep diyor nv hatası veriyor sağlam nv varmı elinde ustam

ENG rom yükleyip Meta modun da NVRam ve NVData silip tek sim repair yapın. Sonra global rom atın güncelleme yapmayın.

aynı problemli cihaz var eng atınca açılıyor işlemler tamam globale dönünce recovery modda kalıyor 1301 ve 1305 yükledim ama yine recovery kalıyor

TRTOOLS PRO(ücretli araç) ile sorunsuz bir şekilde hal ede bilirsiniz

TrTools miel versiyonu berbat ediyor. Aklınızda bulunsun.
Alakası yok. Ben her zaman Trtools Pro ile yapıyorum. Sorunsuz düzeltiyor. Ama siz bir yerlerde yanlış yapıyorsunuzdur. Önce uygun yazılım yükleyin Android 11 olsun fastboot modda yükleyin. TrTools Pro ile IMEI repair yapın çözülür.​

Geri
Üst Alt