Yardım Xiaomi Redmi Note 5 Recovery 3.0 Sorunu

rustamaze

Üye
Merhaba Arkadaslar Bu gun 2 tane Redmi Note 5 geldi ikiside Guncelleme yapildiktan sonra recovery moda dusmus telefonu format edib veya farkli surumlerde full frimware yuklesemde degisen bi sey yox telefon aciliyor tekrar recovery moda dusuyor Yukarisindada Recovery 3.0 yaziyor iki gundur sitelerde dolasiyorum ama soruna care bulan birini gormedim bi kac kisi Bootloaderi unlock et diyor ama bu telefon recovery moddan cikmiyor yani bu sekilde unlock etmek olmuyor eyer bilginiz varsa lutfen yardimci olun

Merhaba Arkadaslar Bu gun 2 tane Redmi Note 5 geldi ikiside Guncelleme yapildiktan sonra recovery moda dusmus telefonu format edib veya farkli surumlerde full frimware yuklesemde degisen bi sey yox telefon aciliyor tekrar recovery moda dusuyor Yukarisindada Recovery 3.0 yaziyor iki gundur sitelerde dolasiyorum ama soruna care bulan birini gormedim bi kac kisi Bootloaderi unlock et diyor ama bu telefon recovery moddan cikmiyor yani bu sekilde unlock etmek olmuyor eyer bilginiz varsa lutfen yardimci olun
EDL moda alıp umt ile unlcok denenebilir

Son güncellemede öyle yazıyordu. Denemedim şahsen
Umt ile boot loaderi unlock ettim en azindna oyle yaziyor unlock oldu diyor ama yine degisen bi sey yok telefon aciliyor 10 saniye kecmeden kapaniyor sonra yine recovery moda keciyor kafayi yedim artik)

Sorun cozuldu eyer bu sorunla karsilasirsaniz verdiyim linkden frimwareni indirin Redmi note 5 veya pro fark etmez yalniz programi telefona yuklemeden once telefonun Boot loaderini umt ile unlock edib frp ve mi account ti silin sora programi yukleyin vede telefonu gucellemeyin.
Google Drive - Virus scan warning
Parol ( PTPAmet7s )

Geri
Üst Alt