Yardım Xiaomi Redmi Note 5 Whyred IMEI Repair

bysinan09

Üye
Cümleten hayırlı geceler.

Ustalarım elimdeki cihaz android 8.1, miui 9, anti 3 ve unlocked di twrp kurmak isterken cihaz Mi yazısında kaldi. Daha sonra Edl modda umt ile yazılım attım atmaz olaydım miui 10 ve anti 4 oldu. O kadar versiyon yükseltmemek için dikkat ederken yaptım bir hata. Şimdi ise twrp kurmak istiyorum ama başarısız oldu sadece anlık kuruyor twrpde süper su ve magisk kuruyorum reboot diyince menüde görünmüyor umt ile root fail diyor farklı twrp ve süper su denedim sonuç aynı

Cümleten hayırlı geceler.

Ustalarım elimdeki cihaz android 8.1, miui 9, anti 3 ve unlocked di twrp kurmak isterken cihaz Mi yazısında kaldi. Daha sonra Edl modda umt ile yazılım attım atmaz olaydım miui 10 ve anti 4 oldu. O kadar versiyon yükseltmemek için dikkat ederken yaptım bir hata. Şimdi ise twrp kurmak istiyorum ama başarısız oldu sadece anlık kuruyor twrpde süper su ve magisk kuruyorum reboot diyince menüde görünmüyor umt ile root fail diyor farklı twrp ve süper su denedim sonuç aynı
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD ekranına fastboot getvar product girip çıkan sonucu buraya yazın.

benim note5 miui 10 anti 4 unlock twrp rootlu cihaz imei yok tamir edilmesi lazim kaldim bende miui 10 a atilmiyormus herhalde

benim note5 miui 10 anti 4 unlock twrp rootlu cihaz imei yok tamir edilmesi lazim kaldim bende miui 10 a atilmiyormus herhalde
rootu nasıl yaptın dünden beri deniyorum ama kök dizine erişemedim bir türlü menüye magisk vs. geliyor ama root fail

farkli site yazmak dogrumu bilmiyorum ama googla note5 kalici twrp yaz ilk cikan sitedeki yazanlari yaptim oldu sikinti yok bende

fastboottan twrp flasladim magiski teledona attim twrp acilinca magiski flasladim reboottan sonra marketten twrpnin uygulamasini indirdim uygulamaya root izni verip twrp den note 5 i secip birdaha flasladim kalici olarak yuklendi

fastboottan twrp flasladim magiski teledona attim twrp acilinca magiski flasladim reboottan sonra marketten twrpnin uygulamasini indirdim uygulamaya root izni verip twrp den note 5 i secip birdaha flasladim kalici olarak yuklendi
peki adb ile diag açabildin mi

peki usta ben sana birsey sorayim ben telefoncu falan degilim box falan da yok bende kendi bilgisayarimdan silinen imeilimi tekrar atabilirmiyim miui 10 note5 4/64 anti4 telefoncular 150 200 lira istiyorlar ?

peki usta ben sana birsey sorayim ben telefoncu falan degilim box falan da yok bende kendi bilgisayarimdan silinen imeilimi tekrar atabilirmiyim miui 10 note5 4/64 anti4 telefoncular 150 200 lira istiyorlar ?

bir kaç yerde free qualcom tolla yazan olmuş ama sürüm 10 değil tabi denemek lazım madem diag da açtın dene. ben açamadım miuı 10 da bugün çok bakma fırsatım olmadı yarın geçicem başına inşallah. farklı twrp ve root dosyası ile denicem bakalım.

Sonuç başarılı teşekkürler @security sayende diag açtım yaptığım işlemin aynısını yaptım ama eksik olan yerler varmış. Sonuç başarılı.

Ekli dosyalar

• IMG_20190313_121429.jpg
    IMG_20190313_121429.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 104
  • REDMİ NOTE 5 REPAİR.jpg
    REDMİ NOTE 5 REPAİR.jpg
    158.8 KB · Görüntüleme: 102
onunla denedim yazdı gösterdi ama çıkmadı bende UMT box ile yazdım

reset efs yasptım setprop sys.usb.config diag,adb resetten önce portu açıyordu şimdi açmıyor

Geri
Üst Alt