Yardım Xiaomi Redmi Note 6 Pro Açılmıyor

Merhaba yurt dışı Not 6 Pro cihaza güncelleme yaptıktan sonra mi yazısı yanıp sönüyor XaomiMiFlash dan rom yüklemeyi denedim yüklenmiyor recovery menüsüne de girmiyor sadece fastboot modu açılıyor

Merhaba yurt dışı Not 6 Pro cihaza güncelleme yaptıktan sonra mi yazısı yanıp sönüyor XaomiMiFlash dan rom yüklemeyi denedim yüklenmiyor recovery menüsüne de girmiyor sadece fastboot modu açılıyor
Cihazınızın bootloader kilidi açıksa Twrp yükleyip rom atmayı deneyin

Hocam Boatlader açık mı değil mi bilmiyoru twrp de yükledim ama cihaz işlemi yaptıktan sonra başlaması gerekirken başlamıyor fastboot modunda kalıyor yanlış yapıyor olabilirim yardımcı olursanız sevinirim

cihazı kompile kapatıp güç tuşuna basıp açmayı deneyin yeniden başlat diyince twrp yada fastboot an başlaabiliyor twrp

Cihaz şu an sadece fastboot modda mı açıyor?

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Aşağıdaki komutları CMD ekranına girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

Kod:
fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info

Cihaz şu an sadece fastboot modda mı açıyor?

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Aşağıdaki komutları CMD ekranına girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

Kod:
fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info

care yalniz EDL moda rom yazmak
romun icindeki fayillari bu dosyalarla evez et ve edl modd yaz !))))
micloud note 6 pro.rar
ustalar cihazı söktüm edl mod aldım umt ile yazılımı yükledim ama yine aynı mi yazısı geliyor tekrar gidiyor başka önereceğiniz yazılım varmı
attığım yazılım tulip_global_images_V10.0.4.0.OEKMIFH_20181105.0000.00_8.1_global_55f43b9fd3
bu

ustalar cihazı söktüm edl mod aldım umt ile yazılımı yükledim ama yine aynı mi yazısı geliyor tekrar gidiyor başka önereceğiniz yazılım varmı
attığım yazılım tulip_global_images_V10.0.4.0.OEKMIFH_20181105.0000.00_8.1_global_55f43b9fd3
bu

Salam!
UMT ile yox ,miflasher ile yaz ,bele problemler "persist.img" yazilimindan sonrada cozulur,cozulmeyen halda "reset efs" umte ile ele ,beckup etmeyi unutma!
Uqurlar!

Salam!
UMT ile yox ,miflasher ile yaz ,bele problemler "persist.img" yazilimindan sonrada cozulur,cozulmeyen halda "reset efs" umte ile ele ,beckup etmeyi unutma!
Uqurlar!
ustam umt ile yazılım attım edl mod alıp ama mi flash ile edl mod alıp yazılım atılmıyor öyle beklemede kalıyor efs yedek aldım efs reset yaptım yazılımdan sonra tekrar efs restore dedim ama aynı

bu
Bu tarz sorunlarda china yükleyince açıyor cihaz kendini :D
efs reset yapınca cihaz açıyormu

cihazin adi ne ?
tulip ?
rom zipin yeniden ac ve bu fayillari romun icine at ve evez et,sonra bir daha miflasher ile dene !
ben kendim boyle yapirim !
bende olan rom shu v10.2.1.0.OEKRUXM

Ekli dosyalar

• Desktop.zip
    516.8 KB · Görüntüleme: 62
cihazin adi ne ?
tulip ?
rom zipin yeniden ac ve bu fayillari romun icine at ve evez et,sonra bir daha miflasher ile dene !
ben kendim boyle yapirim !
bende olan rom shu v10.2.1.0.OEKRUXM
Adsız.png

Geri
Üst Alt