İstek Xiaomi Redmi Note 7 Partition Numaraları

• Konbuyu başlatan kralgsm
  • Başlangıç tarihi
Sitemize uzun zamandır üye olup başka bekleyen var mı?

2 aydır takip ediyorum. dilerim beni de kabul edersiniz.

bir sorum olacak. benim telefonumun modeli redmi note 7 M1901F7G. bu modelin lavender ile farkı nedir imei repair konusunda farklılık olacak mı?

redmi note 7 lavender çözülmüştür isteyen ulaşabilir sadece tek sim olarak yapılabiliyor.

2 aydır takip ediyorum. dilerim beni de kabul edersiniz.

bir sorum olacak. benim telefonumun modeli redmi note 7 M1901F7G. bu modelin lavender ile farkı nedir imei repair konusunda farklılık olacak mı?
bahsettiğiniz model lavender zaten tek hatta oluyor. elinizde umt yada yazbilecek dongle lazım free olmuyor se de free yolla olur note efs ile sekronize etmesi gerekli

Ulaşabilir derken 1 ay oldu çözüldüğü zaten.İsterseniz paylaşın bir farkınız olsun.
Kardeşim birde sen çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun bir qcn işe yarar hale getirebilmek için kaç gün ugrasildigini ne emekler verildiğini biliyormusun bak saat kaç hala uğraşıyorum bu site de yeterince zaten herşey hakkında bilgi verdik azcik oturun alın mausu klavyeyi elinize uğraşın bakalım nasıl oluyor armut pis ağzıma düş ne güzel ya mi 9se yi ilk biz bulduk ilk işim burada paylasmak oldu diğerini de hatta hepsini paylaşım yaparım sorun değil ama bunca verilen emek bunca geçen saatler bunca çekilen çile nolcak okadar arkadaşım bu işle uğraşan ustalar var onların hakkı nolcak burada atar gider yaparak bir yere varamazsin

Kardeşim birde sen çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun bir qcn işe yarar hale getirebilmek için kaç gün ugrasildigini ne emekler verildiğini biliyormusun bak saat kaç hala uğraşıyorum bu site de yeterince zaten herşey hakkında bilgi verdik azcik oturun alın mausu klavyeyi elinize uğraşın bakalım nasıl oluyor armut pis ağzıma düş ne güzel ya mi 9se yi ilk biz bulduk ilk işim burada paylasmak oldu diğerini de hatta hepsini paylaşım yaparım sorun değil ama bunca verilen emek bunca geçen saatler bunca çekilen çile nolcak okadar arkadaşım bu işle uğraşan ustalar var onların hakkı nolcak burada atar gider yaparak bir yere varamazsin
Mi9 se klasik yöntemlerle yapılıyor ne farkı var Mi8 se den.Gereksiz atar yapma düzgün konuş benimle.Ben arkadaşa paylaşabilirsin demişim ses senden geldi.Sadece sen mi emek gösteriyorsun.Bu sitede denemediğim yöntem yol vs kalmadı telefonumu pert ettim.Bi daha mesajımı alıntı yapıp bana atar yapma canımı sıkma.Boş konuşuyorsun ne demek zoruna mı gidiyor gerçekleri söylemek.Çok paylaşımcıysan paylaş o zaman burda maval okuma.Sadexe siz emek gösteriyorsunuz.Para kazanacaz demiyorsunda.Bana emekten bahsetme emeğin ne olduğunu senden öğrenecek değilim.Yıllarca büyük sitelerde sinema forumlarında karşılıksız gece gündüz paylaşım yaptım.Sınırını aşma kendini birşey zannetme her konuyada maydanoz olma

Mod arkadaşlarına söyle uzaklaştırma yada engel koysunlar hadi bakayım.Ben lafımı söylerim kimseden çekinmem.Gerçekler zorunuza gitmesin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben free yapıyorum donglesiz qfil qpst twrp falan bunlar free insanların aklını bulandirmayin
redmi note7 için dongle şsart kardeşim isteyene yardımcı olurum tmm sen bulandırma milletin aklını normal işlemci değil makina micro işlemci

Pazar günü bana yaz kardeşim 64 bit PC ayarla ben bağlanıp uzaktan ücretsiz yapacağım senin işi
dongle şart kardeşim uzaktan olacak işlem değil mi satılan herkese deniyor biz denedik olmadı dongle şart isteyen gelsin yada yollasın yapalım.

patch qcn olmadan yapamaz ve sadece tek hatla çalışır arkadaşlar.

Geri
Üst Alt