TWRP + ROOT Xiaomi Redmi Note 9 PRO v.b Cihazlarda TWRP Sorunu

Muhacir

Üye
Merhaba ustalar kolay gelsin.
Elimde birtane Redmi Note 9Pro var twrp yapmak istiyorum ancak cihazı Xiaomi Special bölümünden Fastboot/ Tools bölümünden Twrp yapıyorum. Cihazı Fastboota alıyorum ve twrp start diyorum DFTPRO donuyor ve kapanıyor bir türlü çözemedim. PC'yi sıfırladım tekrardan driverleri yükledim yine düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim..

Acil cevap verirseniz sevinirim

bootloder açık mı ustam

Merhaba ustam, cihazın modeli joyeuse mi yada curtana mı ? Son olarak miui versiyonu nedir ve farklı bir cihazda twrp denediniz mi ?
Pc sıfırladıktan sonra sadece Note 9Pro ve Note 9S Cihazlarında bu sorunla karşılaştım. joyeuse veya curtana fark etmiyor usta. Hepsi aynı. Hemen hemen tüm cihazlarda twrpde sıkıntı yaşıyorum. Pc sıfırlamadan önce DFT sildim yükledim bu sorunla kaşılaşdım ve hala devam ediyor..

Sizde mi çözemediniz ustalar. Bir türlü bu işin içinden çıkamadım.

DFTPRO yu çözmek istiyorum usta. Yoksa manuel olarak yapılır. Sıkıntı şöyle: Diyelim ki Redmi Note 9S veya Pro cihazına TWRP yapacağım.Cihaz Fastboot'da iken twrp'ye bağlayıp start diyorum. Starttan sonra recovery... geliyor bazen %0 bazen de %7'de kapanıyor yani twrp yapmıyor cihaza. Eğer bir yerlerden öğrenme imkanınız varsa öğrenirseniz bana söylerseniz mutlu olurum çünkü ben bir türlü bulamadım bu sorunu.

Hiç bir cihaza TWRP atmıyor. Donup kapanıyor...

Programı kaldırıp yükledim usta oda yetmedi Pc'yi dahi sıfırladım olmadı
Pc de C:\DFTPRO\data konumuna gelip ekran görüntüsü atar mısınız. Anladığım kadarı ile dft pro ile cihaza twrp yapmayı denediğinizde cihaza twrp yi yüklemiyor. Bu arada windows sürücü imzasını devre dışı bıraktınız mı ?

20150104_033409.jpg

Pc de C:\DFTPRO\data konumuna gelip ekran görüntüsü atar mısınız. Anladığım kadarı ile dft pro ile cihaza twrp yapmayı denediğinizde cihaza twrp yi yüklemiyor. Bu arada windows sürücü imzasını devre dışı bıraktınız mı ?

Ekli dosyalar

• 20150104_033406.jpg
    20150104_033406.jpg
    772.2 KB · Görüntüleme: 11
Sürücü imza zorlamasını yeni devre dışı bıraktım cihaz gelirse deneyip sonucu yazarım usta. İnşeAllah imza zorlamasındandır.

Usta yine düzelmedi ne yapalım?

Diğer ustalardan anlayan var mı? Hiçbir cihaza TWRP yapmıyor bu program. Neden oldu bir türlü anlam veremedim.

Çözen olmadı değil mi? Nasıl bir işe düştük ya.

Geri
Üst Alt