Yardım Xıoamı Poco X3 NFC Cİft Hat IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan yoyowcel
  • Başlangıç tarihi
Y

yoyowcel

Selam, Poco X3 NFC almayi düşünüyorum, Xiaomi modellerde imei atılınca Sadece tek hat kullanılabiliyor muş, Peki Poco X3 NFC de Aynı şekildemi? Aldığımızda Diyelimki imei kapandı Attırmak istediğimizde Çift Hat Olarak Olurmu Yoksa Bundada Tek Hat mı Kullanılabilir?

jja ile qnc düzenleniyor malesef hep tek hat.
Bir babayiğit lazım çift hat olması için kullanılan metod eski oldugu için tek hat açılıyor yoksa aynı işlemciyi kullanana farklı marka telefonlara çift hat atılıyor

jja ile qnc düzenleniyor malesef hep tek hat.
Bir babayiğit lazım çift hat olması için kullanılan metod eski oldugu için tek hat açılıyor yoksa aynı işlemciyi kullanana farklı marka telefonlara çift hat atılıyor
Peki samsung m31 mi Poco X3 mü önerirsin Resmi olan arada 400 fark var m31 exynos 9611 6000 Mah... poco x3 Snapdragon 732G 5160 mah

Peki samsung m31 mi Poco X3 mü önerirsin Resmi olan arada 400 fark var m31 exynos 9611 6000 Mah... poco x3 Snapdragon 732G 5160 mah
Samsung Veya Xiaomi Diyorsanız Xiaomi Öneririm.
Xiaomi Yüksek Modellerine Çoğunluğuna Sadece Sim 2 İmei Repair İşlemi Yapılıyor.
Türkiye Cihazlarında Çift Sim olarak Kullanabilirsiniz.

Samsung Veya Xiaomi Diyorsanız Xiaomi Öneririm.
Xiaomi Yüksek Modellerine Çoğunluğuna Sadece Sim 2 İmei Repair İşlemi Yapılıyor.
Türkiye Cihazlarında Çift Sim olarak Kullanabilirsiniz.
Poco X3 de IPS LCD olduğu için kararsız kaldım samsung m31 Samoled

son durum nedir acaba bir gelişme varmı kayıt için ?

Geri
Üst Alt