Yardım Vodafone Smart Pro 7 VFD-900 Yazılım Yükleme İşlemi

faraday59

Yasaklı
vodafone vfd 900 smart pro 7 rom yükleme daha önce hiç vodafone marka telefonla uğraşmadım sıkıntı şu android başlıyor açılıp kapanıyor açılıp kapanıyor

emm olabilirmi ilgilenen ve konuya hakim arkadaşların bilgilerini beklerim

Marka: VODAFONE Model Bilgileri: VFD 900 SMART PRO 7

konu olumsuz bu telefon modelinde olumsuz sonuç denendi daha önce olumsuz ????

konu olumsuz bu telefon modelinde olumsuz sonuç denendi daha önce olumsuz ????
Cihazı Yazılım Yükleme İşlemi Yptınızmı Siz.. Ona Göre Yazılım Bakalım Yazılım Denendikten Sonra Aynı Sorun Devam Edecekmi Bakalım

çok ii olur beklerim tşk yazılım

bu cihazı onarmanın başka yazılım yokmu

konu hakkında ilerleme varmı

aramadığım dosya kalmadı chimeradan ixominin herhangibi yazılımını atıcam bu modelin dosyası ortada ok şansımı denicem belki olur diyerum

ömür boyu nezaman demekdense denemek herzaman başlangıç olmuşdur bakalım görelim

chimerada vivo model rom yükledim cihaz açıldı ama haliyle şebeke ve bazı özellikler çalışmıyor dokunmatik ve diyer herşey çalışıyor bu cihazın romunu aramaya devam edicezz konu hakkında bilgisi olan arkadaşların konuya dahil olmasını isterim

orjinal rom gerek

nck malesef yok elimde rom yok kala kaldım

cihaz tüm moda giriyor aradım taradım ama rom bulamadım

cihaz tüm moda giriyor aradım taradım ama rom bulamadım
smart pro 7 nin romunu yabancı sitelerde bende bulamadım flas ile atacaktım yok maalesef. ama vdf 900 uyumlu diye biliyorum bu formda okudum onu kuruyorum suan %80 a geldim ama yukledigim rom özelikleri dusuk yani telefonun orjinal roomu olmadıgı icin misal kamera 16 mp iken bu romda 13 mp ve bircok özelligi böyle umarım acılır suan 4 saatten fazladır başında bekliyorum :)

Bende alcatelin mobile upgrade tool 5.1.8 versiyonu ile telefonu ses acma ses kisma ve denklanşor tusuna basarak download moduna girdim ve vfd 900 yazilimini yukledim %100 oldu sonra 4gb bi yukleme yapti hersey bitti fakat telefon yine ayni acilmiyor logoda kaliyorr

Geri
Üst Alt