Yardım Vodafone Smart Pro 7 VFD-900 Yazılım Yükleme İşlemi

Bende alcatelin mobile upgrade tool 5.1.8 versiyonu ile telefonu ses acma ses kisma ve denklanşor tusuna basarak download moduna girdim ve vfd 900 yazilimini yukledim %100 oldu sonra 4gb bi yukleme yapti hersey bitti fakat telefon yine ayni acilmiyor logoda kaliyorr
şuna emin olduk yazılısal degil donanımsal bir sorun onu da çözecek bir telefoncu yok gibime geliyor olsa şimdiye kadar bir şekilde çözülürdü.

Donanımsal olduğunu zannetmiyorum ama ben telefonu 2016 yılında aldım ve 2018 yılında bu hale geldi ama bu hale gelmeden önce bi güncelleme gelmişti onu yaptım ondan sonra olmuştu bu sorun. Farkli yazilim atarak anca kullanabiliriz ama tabi öyle olursada bazi özellikler çalışmayabilir
Anca küçük kardeşi veya çocuğu olana video yada oyun oynamasi için verilir bu sekilde

şuna emin olduk yazılısal degil donanımsal bir sorun onu da çözecek bir telefoncu yok gibime geliyor olsa şimdiye kadar bir şekilde çözülürdü.

Kardeşim bide ben bu telefona farkli bir yazilim atarak açmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ben qfil uygulaması ile ixomi mi max modelin yazılımını indirip atmaya çalıştım fakat sahara failed falan hatalar veriyor. Kolay bi yolu varmi farkli bi yazilim nasil atabilirim detaylı anlatirmisin ya
Bide ben yazilim yüklerken telefonun deklanşör + ses açma + ses kısma tuşlarına basarak download moduna gelip tekrarda sadece ses açma tuşuna basılı tutarak yapıyorum doğrumu bu

Mi Max yazılımı buna yüklenmez ustam cihaz için çıkmış olan Custom romlar varsa twrp üzerinden yüklenir

Geri
Üst Alt